Tijdschema

Tijdschema

Overzicht aciviteiten Bult-tent

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Tijd  &  Soort activiteit Artiest
11:45 - 12:45
Opening h80 Festival

Door de Parade bij de Kroon
13:00 - 13:30
Muziek

Koor:ToonHoogte80
13:45 - 14:15
Workshop Dans

Ecstatic Dance
14:30 - 16:00
Workshop klei

Watertegel maken
16:00 - 16:10
Theater

Dichter en Performer Abel
Requiem
16:30 - 17:00
Workshop Dans

Dans van de vijf ritmes
17:15 - 18:00
Open podium

Kunst op de Bult
18:30 - 18:40
Theater

Dichter en Performer Abel
Requiem
19:00 - 19:25
Theater

Kunst op de Bult
Gefrituurde hond
20:00 - 20:25
Theater

Kunst op de Bult
Gefrituurde hond
21:30 - 21:55
Theater

Kunst op de Bult
Gefrituurde hond
Tijd  &  Soort activiteit Artiest
12:30 - 13:30
Muziek
Ivangh and the Nightcats
13:45 - 14:15
Workshop Theater

Kunst op de bult
Hoe word je een dier
14:30 - 16:00
Workshop klei

Watertegel maken
16:00 - 16:10
Theater

Dichter en Performer Abel
Requiem
16:30- 17:00
Workshop Theater

Lopen vanuit je buik
17:15 - 18:00
Open podium

Kunst op de Bult
18:30 - 18:40
Theater

Dichter en Performer Abel
Requiem
19:00 - 19:30
Muziek

Band met dichter:Romheen met La Zona
20:00 - 20:25
Theater

Kunst op de Bult
Gefrituurde hond
21:30 - 21:55
Theater

Kunst op de Bult
Gefrituurde hond
Tijd  &  Soort activiteit Artiest
12:30 - 13:15
Circus

Circus op de Bult
Alice
13:45 - 14:15
Workshop Dans

Ecstatic Dance
14:30 - 15:15
Workshop muziek

Maak je eigen muziek
15:30 - 16:15
Circus

Circus op de Bult
Alice
16:30 - 17:00
Workshop Dans

Dans van de vijf ritmes
17:15 - 18:00
Open podium

Kunst op de Bult
18:30 - 18:40
Theater

Reprise herfsttheater
Is dit permanent?
19:00 - 19:20
Theater

Hoge Sprookjes
En Roodkapje zei...
20:00 - 20:20
Theater

Hoge Sprookjes
En Roodkapje zei...
21:30 - 22:15
Muziek/dans

Easnadh
Keltische muziek uit Ierland
Tijd  &  Soort activiteit Artiest
12:30 - 12:50
Theater

Hoge Sprookjes
En Roodkapje zei...
13:15 - 13:25
Theater

Reprise herfsttheater
Is dit permanent?
13:45 - 14:15
Workshop Circus

Acrobatiek
14:15 - 14:25
Theater

Reprise herfsttheater
Is dit permanent?
14:30 - 15:30
Workshop Klei

Watertegel maken
15:45 -16:15
Muziek

Asaco

1001 nachtmuziek
16:30 - 17:00
Workshop Circus

Jongleren
17:15 - 18:00
Open podium

Kunst op de Bult
18:45 - 19:15
Muziek

Band met ichter:Romheen met La Zona
20:30 - 20:50
Theater

Hoge Sprookjes
En Roodkapje zei...
21:30 - 21:50
Theater

Hoge Sprookjes
En Roodkapje zei...
Tijd & adres            Schuytgraaf Artiest
11:00 - 12:00
Omnibus
Ontbijt & opening
13:15 - 13:45
STRATENMAKERSVESTE 68
Monaco & Danilo
13:15 - 13:45
REINE VICTORIA 1
California Dreaming
13:45 - 14:15
OMNIBUS
Wilson
14:00 - 14:30
BINNENVAART 17
Rose-île
14:45 - 15:15
STRATENMAKERSVESTE 68
Monaco & Danilo
14:45 - 15:15
REINE VICTORIA 1
California Dreaming
15:15 - 15:45
OMNIBUS
Wilson
15:30 - 16:00
BINNENVAART 17
Rose-île
16:15 - 16:45
STRATENMAKERSVESTE 68
Monaco & Danilo
16:15 - 16:45
REINE VICTORIA 1
California Dreaming
16:45 - 17:15
OMNIBUS
Wilson
17:00 - 17:30
BINNENVAART 17
Rose-île
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Lombok e.o. Artiest
13:00 - 13:30
BERGSTRAAT 132
balkantrio Arnhem
13:15 - 13:45
ORANJESTRAAT 45
Jordi Repkes & Band
13:30 - 14:00
UTRECHTSEWEG 246
Reddish Blue
14:00 - 14:30
UTRECHTSEWEG 282
Alaskans
14:30 - 15:00
BERGSTRAAT 132
balkantrio Arnhem
14:45 - 15:15
ORANJESTRAAT 45
Jordi Repkes & Band
15:00 - 15:30
UTRECHTSEWEG 246
Reddish Blue
15:30 - 16:00
UTRECHTSEWEG 282
Alaskans
16:00 - 16:30
BERGSTRAAT 132
balkantrio Arnhem
16:15 - 16:45
ORANJESTRAAT 45
Jordi Repkes & Band
16:30 - 17:00
UTRECHTSEWEG 246
Reddish Blue
17:00 - 17:30
UTRECHTSEWEG 282
Alaskans
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Spijkerkwartier Artiest
13:00 - 13:30
SPIJKERSTRAAT 18
2nd-Opinion
13:15 - 13:45
HET NIEUWE LAND 45
ANAE
13:30- 14:00
DRIEKONINGENDWARSTRAAT 39
Ruxandra Bogdan
13:00 13:30
STEENSTRAAT 52A
Het Gelders Orkest & Bas Steman
13:30- 14:00
DIJKSTRAAT 83
Creek Valley
13:45- 14:15
PARKSTRAAT 43
Florieke de Geus
13:45- 14:15
Steenstraat 81
Third Wheeling
14:00- 14:30
EMMASTRAAT 19
Night Spirits
14:00- 14:30
SINGELSTRAAT 15
Marie & Antoinette
14:30 - 15:00
SPIJKERSTRAAT 18
2nd-Opinion
14:45 - 15:15
HET NIEUWE LAND 45
ANAE
15:00- 15:30
DRIEKONINGENDWARSTRAAT 39
Ruxandra Bogdan
14:30 - 15:00
STEENSTRAAT 52A
Het Gelders Orkest & Bas Steman
15:00- 15:30
DIJKSTRAAT 83
Creek Valley
15:15- 15:45
PARKSTRAAT 43
Florieke de Geus
15:15- 15:45
Steenstraat 81
Third Wheeling
15:30- 16:00
EMMASTRAAT 19
Night Spirits
15:30- 16:00
SINGELSTRAAT 15
Marie & Antoinette
16:00 - 16:30
SPIJKERSTRAAT 18
2nd-Opinion
16:15 - 16:45
HET NIEUWE LAND 45
ANAE
16:30- 17:00
DRIEKONINGENDWARSTRAAT 39
Ruxandra Bogdan
16:00 - 16:30
STEENSTRAAT 52A
Het Gelders Orkest & Bas Steman
16:30- 17:00
DIJKSTRAAT 83
Creek Valley
16:45- 17:15
PARKSTRAAT 43
Florieke de Geus
16:45- 17:15
Steenstraat 81
Third Wheeling
17:00- 17:30
EMMASTRAAT 19
Night Spirits
17:00- 17:30
SINGELSTRAAT 15
Marie & Antoinette
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres Broek Artiest
13:00 - 13:30
WILLEM BARENDSZSTRAAT 35
Eccetto, eccetera
13:30 - 14:00
TRANSFORMATORPLEIN 12
Sinner & the Songfighter
14:30 - 15:00
WILLEM BARENDSZSTRAAT 35
Eccetto, eccetera
15:00 - 15:30
TRANSFORMATORPLEIN 12
Sinner & the Songfighter
16:00 - 16:30
WILLEM BARENDSZSTRAAT 35
Eccetto, eccetera
16:30 - 17:00
TRANSFORMATORPLEIN 12
Sinner & the Songfighter
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Geitenkamp/monnikenhuizen Artiest
13:15 - 13:45
J.P. TROELSTRASTRAAT 31
Lola’s Dice
13:30- 14:00
ST. JOSEPHSTRAAT 32
Crooked Clerks
13:30- 14:00
BEATRIXSTRAAT 32
Eastwind
14:00- 14:30
WILLEM BEIJERSTRAAT 13
Salsaband Salero
14:00- 14:30
BEATRIXSTRAAT 10
Ranas Ragas
14:45 - 15:15
J.P. TROELSTRASTRAAT 31
Lola’s Dice
15:00- 15:30
ST. JOSEPHSTRAAT 32
Crooked Clerks
15:00- 15:30
BEATRIXSTRAAT 32
Eastwind
15:30- 16:00
WILLEM BEIJERSTRAAT 13
Salsaband Salero
15:30- 16:00
BEATRIXSTRAAT 10
Ranas Ragas
16:15 - 16:45
J.P. TROELSTRASTRAAT 31
Lola’s Dice
16:30- 17:00
ST. JOSEPHSTRAAT 32
Crooked Clerks
16:30- 17:00
BEATRIXSTRAAT 32
Eastwind
17:00- 17:30
WILLEM BEIJERSTRAAT 13
Salsaband Salero
17:00- 17:30
BEATRIXSTRAAT 10
Ranas Ragas
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Paasberg e.o. Artiest
Tijd & adres            Sonsbeek e.o. Artiest
Tijd & adres            Heyenoord e.o. Artiest
13:00 - 13:30
TULPSTRAAT 24
Mix
13:30 - 14:00
AMSTERDAMSEWEG 216
The Deaf Aids and the Strawberry STRINGS
13:45 - 14:15
NOORDELIJKE PARALLELWEG 62
Visions of Johanna
14:30 - 15:00
TULPSTRAAT 24
Mix
15:00 - 15:30
AMSTERDAMSEWEG 216
The Deaf Aids and the Strawberry STRINGS
16:45 - 17:15
NOORDELIJKE PARALLELWEG 62
Visions of Johanna
16:00 - 16:30
TULPSTRAAT 24
Mix
16:30 - 17:00
AMSTERDAMSEWEG 216
The Deaf Aids and the Strawberry STRINGS
16:45 - 17:15
NOORDELIJKE PARALLELWEG 62
Visions of Johanna
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Sint Marten Artiest
13:00 - 13:30
JACOB CREMERSTRAAT 32-34
Pepperjam
13:15 - 13:45
VAN SLICHTENHORSTSTRAAT 38
Stefanie Janssen & Zaagman
13:30- 14:00
DALWEG 70A/80
3ixties
13:30- 14:00
SCHRASSERTSTRAAT 85
GRWL Sax Quartet
13:30- 14:00
LEONINUSSTRAAT 48
Birdfactory
13:45- 14:15
SLOETSTRAAT 143
Noble
14:00- 14:30
NIJHOFFSTRAAT 46
DELTΔTUNE
14:30 - 15:00
JACOB CREMERSTRAAT 32-34
Pepperjam
14:45 - 15:15
VAN SLICHTENHORSTSTRAAT 38
Stefanie Janssen & Zaagman
15:00- 15:30
DALWEG 70A/80
3ixties
15:00- 15:30
SCHRASSERTSTRAAT 85
GRWL Sax Quartet
15:00- 15:30
LEONINUSSTRAAT 48
Birdfactory
15:15- 15:45
SLOETSTRAAT 143
Noble
15:30- 16:00
NIJHOFFSTRAAT 46
DELTΔTUNE
16:00 - 16:30
JACOB CREMERSTRAAT 32-34
Pepperjam
16:15 - 16:45
VAN SLICHTENHORSTSTRAAT 38
Stefanie Janssen & Zaagman
16:30- 17:00
DALWEG 70A/80
3ixties
16:30- 17:00
SCHRASSERTSTRAAT 85
GRWL Sax Quartet
16:30- 17:00
LEONINUSSTRAAT 48
Birdfactory
16:45- 17:15
SLOETSTRAAT 143
Noble
17:00- 17:30
NIJHOFFSTRAAT 46
DELTΔTUNE
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Alteveer Artiest
13:00 - 13:30
MOZARTSTRAAT 23
Fenegrieck
13:00 - 13:30
DIEPENBROCKLAAN 78
Retro Society
13:45 - 14:15
OUDE KLUIZEWEG 38
Doctors of Music
13:45 - 14:15
MOZARTSTRAAT 15
Origins
14:30 - 15:00
MOZARTSTRAAT 23
Fenegrieck
14:30 - 15:00
DIEPENBROCKLAAN 78
Retro Society
15:15 - 15:45
OUDE KLUIZEWEG 38
Doctors of Music
15:15 - 15:45
MOZARTSTRAAT 15
Origins
16:00 - 16:30
MOZARTSTRAAT 23
Fenegrieck
16:00 - 16:30
DIEPENBROCKLAAN 78
Retro Society
16:45 - 17:15
OUDE KLUIZEWEG 38
Doctors of Music
16:45 - 17:15
MOZARTSTRAAT 15
Origins
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest
Tijd & adres            Cranevelt Artiest
13:15 - 13:45
SCHUBERTLAAN 7-7
Duo Ambrosia
13:30 - 14:00
MENDELSSOHNLAAN 35
Tuesday NIght Music Club
14:00 - 14:30
RAVELSTRAAT 2
One Big Heart
14:45 - 15:15
SCHUBERTLAAN 7-7
Duo Ambrosia
15:00 - 15:30
MENDELSSOHNLAAN 35
Tuesday NIght Music Club
15:30 - 16:00
RAVELSTRAAT 2
One Big Heart
16:15 - 16:45
SCHUBERTLAAN 7-7
Duo Ambrosia
16:30 - 17:00
MENDELSSOHNLAAN 35
Tuesday NIght Music Club
17:00 - 17:30
RAVELSTRAAT 2
One Big Heart
18:00 - 22:30
Luxorlive
Eindfeest